HAKKIMIZDA
İSTANBUL KADIKÖY GÖZTEPE FENERYOLU ÖZEL NİDA SÜRÜCÜ KURSU
Kursumuz 1995 Yılında Bostancı'da kurulmuştur. 20 Yıl Bastancı'da ki adresinde hizmet verdikten sonra, kentsel dönüşüm nedeniyle, Göztepede ki yeni modern kurs binasına taşınmıştır. 
2015 Yılından itibaren, Minibüs yolunda Marmara Üniversitesinin karşısında TEB Bank'ın bulunduğu binanın birinci katında siz değerli öğrencilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.
Kalite, güven ve başarının adresi olan Nida sürücü kursu, deneyimli ve güleryüzlü personeliyle, eğitimde ve sınavlarda ki başarılarıyla bölgenin enlerinden olmayı başarmıştır.
Teoroik derslerde uzman kadrosu ve en son teknolojileri en önce kullanıma sunması öğrenciler tarafından tercih edilme nedenlerinden yanlızca biridir.
Her zaman bir adım önde olmayı başaran Nida Sürücü Kursu, basılı kıtaplardan, temassız e-kitaba geçerek öğrencilerinin sağlığına verdiği önemi bir kez daha kanıtlamıştır.
Teorik ders kitapları, interaktif eğitim kitabı olarak, Appstore ve Playstore dan uygulama üzerinden kayıt olmak suretiyle tüm öğrencilerimizin kullanımına açılmıştır.
E-kitapta, Trafik ve çevre bilgisi, Motor araç tekniği bilgisi, Trafik adabı dersi ve İlkyardım bilgisi dersleri konu anlatımlı ve soru bankaları olarak detaylı ve özet olarak anlatılmaktadır. 
Teorik derslerin sonunda, e-randevu sistemiyle e-sınav başvurunuzu kursumuzdan, beraberce size en yakın e-sınav merkesine yapıyoruz. E-sınavdan 70 Puan ve üzeri alan öğrencilerimiz başarılı olarak, direksiyon uygulama sınavına girmeye hak kazanmaktadır.
Direksiyon uygulama dersleri, kursumuzda bulunan sümülatörde başlayıp, daha sonra trafikte ve sınavın yapıldığı güzergahta devam etmektedir. Yeterli eğitim alan kursiyer öğrencilerimiz, haftasonları yapılan uygulama sınavlarına beraber karar verdiğimiz günde sınava girip başarılı olmaktadırlar.
Daha detaylı bilgi için, kurs merkezimizde sizi ağılamaktan, onur duyacağımızdan emin olabilirsiniz.
Ufuk KÜÇÜKALİ / KURS MÜDÜRÜ
SÜRÜCÜ BELGESİ İÇİN NASIL BAŞVURABİLİRİM?
FOTOGRAF (NASIL BİR FOTOĞRAF İBRAZ ETMEM GEREKİR)?
BAŞVURU NE KADAR SÜRMEKTEDİR?
SÜRÜCÜ BELGEMİ NASIL TESLİM ALIRIM
OTOMATİK VİTES DİREKSİYON EĞİTİM ARACIMIZ
OPEL CORSA ELEGANCE FULL OTOMATİK
MANUEL VİTES DİREKSİYON EĞİTİM VE SINAV ARACIMIZ PEUGEOT 208 
OTOMOBİL VE MOTOSİKLET A1 - A2 - A ve B SINIFI SÜRÜCÜ BELGELERİ ( EHLİYET ) İÇİN, NİDA SÜRÜCÜ KURSUNU SEÇİN
ÖZEL DİREKSİYON DERS ARAÇLARIMIZ: YENİ OPEL CORSA FULL OTOMATİK, VOLKSWAGEN POLO DSG OTM. MNL. PEUGEOT 208

DİREKSİYON DERSLERİNE BAŞLAMAK VE RANDEVU OLUŞTURMAK İÇİN LÜFTEN ARAYINIZ. KURS: 0216 566 6667
GSM: 0532 396 7068 UFUK KÜÇÜKALİ ÖZEL DİREKSİYON DERSİ GÜVENLİ SÜRÜŞ UZMANI 
ÖZEL DİREKSİYON DERSİ AVANTAJLI, İNDİRİMLİ VE KAMPANYALI FİYATLARIMIZDAN YARARLANMAK İÇİN GEÇ KALMAYIN
NİDA SÜRÜCÜ KURSU İNTERNET YAYINLARI ADRESLERİ
Sürücü kursu, e-sınav ve direksiyon uygulama sınavı ders notları, kitap, slayt, video vs.
E-sınav ve direksiyon sınavı için tüm ders notları internet ortamında sunulmaktadır.

YouTube adresimiz, Ufuk Küçükali Nida Sürücü Kurs Müdürü: https://www.youtube.com/c/Ufukküçükali
YouTube adresimizde, e-sınav ve direksiyon uygulama sınavına yönelik içerikler bulacaksınız. Paralel park, L park, Geri gitme, araç bilgisi sorgulama, motor ve bagajda bulunması bilinmesi gereken parça ve malzemelerin tanıtım videolarını bulabilirsiniz. Lütfen, YouTube sayfamıza abone olmayı ve videolara beğeni bırakmayı unutmayınız.


Facebook adresimiz, Nida Direksiyon: https://www.facebook.com/SurucuKursuTeorikDersler
Facebook adresimizde, Teorik derslerin internet üzerinden canlı yayınlarına ulaşabilir, daha önce yayınlanmış tüm canlı derslerin videolarını bulabilirsiniz.


Facebook grup adresimiz, Ufuk Hocam Sürücü Kursu Teorik ve direksiyon Dersleri: https://www.facebook.com/groups/3975746592507680/files
Facebook grup adresimizden, ( Ufuk hocam sürücü kursu teorik ve direksiyon dersleri ) Canlı yayında gösterilen slaytların pdf. Formatında ders notlarını, ders kitaplarını ve daha önce çıkmış olan sınav sorularına ulaşabilirsiniz.

İnternet adresimiz: http://www.ufukkucukali.com/   ve http://www.nidasurucukursu.com.tr/
Nida sürücü kursu iletişim, adres ve harita bilgilerine, genel olarak kurs işleyişi hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.
1995 yılında sürücü kurslarına yeni soluk vermek amacıyla Nida Sürücü Kursu, gösterdiği mutlak kalite anlayışıyla yıllar içinde farkını ortaya koymuş ve kurumsal bir marka halini almıştır. Uzman eğitici kadrosunu teknoloji ile birleştirmesi ve kaliteli eğitim ile  İstanbul genelinde en iyi kurslardan olmayı hedeflemiştir. Değişen eğitim anlayışına ve sınav sistemine  uygun model uygulamasıyla da adaylara en doğru eğitim sistemini uygulamıştır.
0532 396 7068
ukucukali@gmail.com
Kadıköy/İstanbul
Feneryolu Mahallesi. Fahrettin Kerim Gökay caddesi.No: 122/2 Kat: 1/1 Kadıköy / İstanbul
Haftaiçi ve Haftasonu
09:00-19:00
Liste Başlık 3
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
Liste Başlık 1
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
Liste Başlık 2
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
Liste Başlık 3
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.