5323967068
ukucukali@gmail.com
Göztepe / Kadıköy / İstanbul
F. Kerim Gökay Cad. No: 122/2 K: 1
7 Gün Sabah 09:00 Akşam 18:30
09: 00-18: 30
Liste Başlık 3
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
Liste Başlık 1
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
Liste Başlık 2
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
Liste Başlık 3
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
 

PHOTO GALLERY

 
UFUK KÜÇÜKALİ KİMDİR / DİREKSİYON DERSİ EĞİTİM NOTLARI / TEKNİK BİLGİLER
                       UFUK KÜÇÜKALİ KİMDİR?
KARAYOLU TRAFİK VE SÜRÜCÜ GÜVENLİĞİ UZMANI
Göztepe Nida Sürücü Kursu Müdürü
Direksiyon, Araç Tekniği, İlkyardım, Trafik Adabı, Trafik ve Çevre Bilgisi Öğretmeni. Güvenli Sürüş Uzmanı.


1967 Yılında Erzurum Oltu’ da doğdu. Aslen Trabzon / Sürmene’ lidir. İlk, orta ve Lise tahsilini Erzurum’ da tamamladı. Erzurum Endüstri Meslek Lisesi Motor Bölümünden 1984 Yılında mezun oldu. Bu tarihten sonra İstanbul’ a geldi. Eğitim hayatına, Eskişehir Anadolu Üniversitesinde önce Halkla İlişkiler, daha sonra İşletme Fakültesi’ nden mezun olarak devam etti.
Teknik eğitimlerin yanında Sosyoloji, Psikoloji, Trafik Pedagojisi ve Kochluk eğitimi aldı. Türkiye’ nin İlk Trafik ve Sürücü Eğitim Kochu sertifikasına sahiptir.
1995 Yılında Milli Eğitim Müdürlüğünün Açmış olduğu kurslara katılarak, Direksiyon Usta Öğreticiliği, Motor Araç Tekniği, İlkyardım, Trafik ve Çevre Bilgisi Öğretmenliği, Eğitimcilerin Eğitimi Sertifikalarını aldı. İstanbul Kadıköy’ de çeşitli kurslarda, Direksiyon, Motor Araç Tekniği, İlkyardım, Trafik ve Çevre bilgisi eğitimleri vermektedir.
Uluslar arası deneyim sahibi olan Ufuk KÜÇÜKALİ, 2003 Yılında Toyota Grup / Hino Motors Fabrikası  Japonya / Tokyo’ da 45 gün süren, Araç Teknolojisi ve Güvenli Sürüş eğitimi almıştır. Kazakistan, Özbekistan, Makedonya, Gürcistan, Suriye, Ürdün, Suudi Arabistan ve Irak’ ta düzenlenen birçok seminer ve kurslarda, Kursiyerlere Teknik eğitimlerin yanında, güvenli ve ekonomik sürüş eğitimleri vermiştir.
2013 Yılında U.S.Amerika Driving University Online Sertifika Programı. Traffic Safety Course / Trafik Güveliği Kursu’ ndan mezun oldu.
Ufuk Küçükali, Türkiye Trafik Kazalarını Önleme adına yapılan eğitim, seminer ve projelerde eğitimci olarak aktif görev almaktadır.
                                                                                                         ÖZEL DİREKSİYON DERSİ
MANUEL VE OTOMATİK VİTESLİ ARAÇLARLA TEKNİK SÜRÜŞ EĞİTİMİ HAFTAİÇİ VE HAFTASONU 7 GÜN 07:00 / 21:00 SAATLERİ ARASI ÖZEL DİREKSİYON DERSİ ALABİLİRSİNİZ.

ÖZEL DİREKSİYON DERSİ MANUEL VE OTOMATİK VİTESLİ ARAÇLARLARIMIZLA; İSTANBUL ŞEHİRİÇİ TRAFİĞİNDE ARAÇ KULLANMA EĞİTİMLERİ

Uzm. Dir. Öğr. UFUK KÜÇÜKALİ GSM: 0532 396 7068 KURS TEL: 0216 566 6667
OTOMATİK VİTES EĞİTİM ARACI: VOLKSWAGEN POLO / MANUEL VİTES EĞİTİM ARACI: PEUGEOT 208

MANUEL VE OTOMATİK VİTESLİ ARAÇLARI TRAFİKTE KULLANMA DİREKSİYON DERSLERİ. BAŞLANGIÇ SEVİYESİNDEN İLERİ SÜRÜŞ SEVİYESİNE KADAR EĞİTİMLERİN TAMAMI.

DİREKSİYON DERSLERİNDE KALİTE, GÜVEN VE BAŞARININ MARKASI  Ufuk Küçükali Direksiyon Akademisi
Arkadaşlar; Özellikle, araç kullanmak gibi ömrünüz boyunca ihtiyaç duyacağınız bir konuda, sıradan sürücülerden değil, bu işin eğitimini almış profesyonel direksiyon öğretmenlerinden eğitim alarak doğru olanı yapınız.
Direksiyon dersi, sadece araba sürme, teknik eğitimiyle sınırlı değildir. Teknik sürüş eğitimlerinin yanında öğrencinin, trafiğe sosyo-psikolojik açıdan da hazır hale gelmesi için ihtiyacı olan eğitimleri, derslerimiz esnasında tam ve eksiksiz olarak veriyoruz.
Uluslar arası deneyim, 23 Yıllık tecrübenin yanında, Japonya’ da 45 günlük eğitim. Kazakistan, Özbekistan, Makedonya, Gürcistan, Suriye, Ürdün, Suudi Arabistan ve Irak’ ta bulunan, Türkiye’ den sattığımız Japon ve Amerika ( ABD ) patentli 4X4 arazi taşıtları, manuel ve otomatik vitesli araçların teknik detayları ve fiili olarak kullanma eğitimlerinin verilmesi.  
Direksiyon dersi, şehiriçi yoğun trafikte araç kullanma, rampada kavramayla kalkış, trafiği okuma, çoklu bakış tekniği, park etmenin formülü ve geri gitme teknik eğitimlerini alarak kısa zamanda trafiğe çıkabilirsiniz. 
Trafiğe; sorunsuz, kendinizden emin, kafanızda soru işareti kalmadan, kendinize, sevdiklerinize ve başkalarına zarar vermeden çıkmak için ihtiyacınız olan tüm eğitimleri başlangıç seviyesinden, ileri sürüş seviyesine kadar eksiksiz olarak veriyorum.  
Derslerim; Doğru ve emniyetli araç kullanma ve sürüş tekniklerini içermektedir. Aktif şehiriçi trafiğinde, kavşak yollarda, dönüşlerde, sahil yolu, Bağdat caddesi, minibüs yolu, E-5 ve gerekirse E-6 da uygulamalı olarak vermekteyim.

 DİREKSİYON DERSLERİ
DİKKAT! Dersler Göztepe Nida Sürücü Kursunda başlar, muhtemel kullanma güzergahlarınızda yapılır. Göztepe Nida Sürücü Kursunda Biter.
1 – Bir ders kesintisiz 90 Dakikadır.
2 – Ders başlamadan önce öğrenciye, haftalık ders günleri ve saatleri bildirilir.
3 – Öğrenciye, direksiyon eğitim seviyesine göre hazırlanmış konulu ders programı verilir.
4 – Direksiyon dersleri, ders programına uygun olarak yapılmaktadır.
5 – Derslerin tamamı şehir içi trafiğinde olmaktadır. ( İlk ders yoğun olmayan yollardadır.)
6 – Programa uygun olarak yapılan eğitimin, teorik ders notları öğrencilere verilmektedir.
7 – Güzergahlarımız içinde bulunan öğrencilerin, direksiyon dersleri, istedikleri yerde başlar ve yine güzergahlarımız içinde istedikleri yerde biter. Veya adreslerinde başlayıp, adreslerinde bitirilir.
8 – Güzergah dışı öğrencilerin dersleri genel olarak, Kadıköy, E5 Metrobüs, Kadıköy İskele, Bostancı deniz otobüsü, Kozyatağı Carrefour, Kadıköy Tepe Naitilus, ve Göztepe Soyak Migros’ un önünde başlar. Veya güzergahlarımız içinde başlayıp, yine güzergahımız içinde bitirilebilir.
9 – Güzergahlarımızın haricinde öğrencinin isteği üzerine adresinden alınması ve bırakılması durumunda 15 km. ye kadar ders ücretine 10.TL+ ( 15 km. den sonra her km. başına 75. Krş. ) yol ücreti eklenir.
10 – Dersler genel olarak, öğrencinin muhtemel araç kullanacağı yer ve yollarda yapılır.
İsteğiniz doğrultusunda, başlangıç seviyesinden sonra kendi aracınızla da eğitim veriyorum.

OTOMATİK VİTESLİ ARAÇ KULLANMA DİREKSİYON EĞİTİMİ DERS SAAT ÜCRETİ: Bir ders ( Kesintisiz 90 Dakika ) ücreti: 200. TL. Dır.

MANUEL VİTESLİ ARAÇ KULLANMA DİREKSİYON EĞİTİMİ DERS SAAT ÜCRETİ: Bir ders ( Kesintisiz 90 Dakika ) ücreti: 200. TL. Dır.

HAFTALIK DİREKSİYON DERSİ ÇALIŞMA PROGRAMI
HAFTAİÇİ VE HAFTASONU FULL 07:00 / 21:00 SAATLERİ ARASI ÖZEL DİREKSİYON DERSİ ALABİLİRSİNİZ.
Hafta içi: Pazartesi, Salı, Çarşamba, perşembe ve cuma tam gün. Hafta sonu: Cumartesi ve Pazar tam gün.

DİREKSİYON DERSİ MUHTEMEL ÇALIŞMA GÜZERGAHLARIMIZ
DİKKAT! Dersler Göztepe Nida Sürücü Kursunda başlar, muhtemel kullanma güzergahlarınızda yapılır. Göztepe Nida Sürücü Kursunda Biter.
Kadıköy, Üsküdar,  Libadiye, Acıbadem, Kısıklı, Suadiye, Şaşkınbakkal, Bostancı, Göztepe, Caddebostan, Fener yolu, Fenerbahçe, Erenköy, Tüccarbaşı, Kuyubaşı, Kozyatağı, İçerenköy, Ataşehir, Kayışdağı, Bakkalköy, Yeditepe Üniversitesi, Küçükyalı, Maltepe, Fındıklı ve özellikle sizin araç kullanacağınız muhtemel yollar olacaktır.  

Eğitime başlamak ve ders programı yapmak için: 0 532 396 70 68 den arayabilir. 
E-mailime,( ukucukali@gmail.com veya ukucukali@hotmail.com  ) bilgi bırakabilirsiniz.
Daha detaylı bilgilere kişisel web sitelerimden ulaşabilirsiniz: http://www.ufukkucukali.com , http://ukucukali.wordpress.com/ ve http://ufukkucukali.blogcu.com
HAYATINIZIN,  HER KARESİNDE SAĞLIK, MUTLULUK VE BAŞARI DİLEKLERİMLE;
İşletme Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Makine Teknik Mezunu
U.S.Amerika Driving University. Traffic Safety Course / Trafik Güveliği Kursu’ mezunu.
Uluslararası Geçerliliği Olan, Driving University Sertifikalı Trafik ve Sürücü Güvenliği Uzmanı.
Milli Eğitim Bakanlığından Sertifikalı Direksiyon, Motor, İlkyardım, Trafik ve Çevre Bilgisi Öğretmeni
İleri (Güvenli ve Ekonomik) Sürüş, Park Etme Teknikleri eğitim uzmanı
Satış Sonrası Hizmetler Yedek parça ve Servis Garanti Uzmanı
Göztepe Nida M.T.S.K Müdürü / Ufuk KÜÇÜKALİ Direksiyon Akademisi Eğitim Uzmanı Türkiye’ nin ilk Direksiyon ve Trafik Eğitim Kochu
Ufuk KÜÇÜKALİ
 
KARAYOLU TREFİK VE SÜRÜŞ GÜVENLİĞİ KİTABIMIZ
KIRIKKALE KALE HABER AJANSI TARAFINDAN HABERİ YAPILDI.
OKTAY KIRLANGIÇOĞLU

Bu haftaki sayfamıza; Karayolu Trafik Güvenliği Derneği (KTYG) nin İzmit Temsilcisi, Trafik Güvenliği Uzmanı ve aynı zamanda ‘’KARAYOLU TRAFİK ve SÜRÜŞ GÜVENLİĞİ’’ Kitabının yazarı olan Sayın Aşır ALTINÖZ Bey’ in bir yazısını misafir ediyoruz.
Aşır Bey ve arkadaşı Ufuk KÜÇÜKALİ Bey’ in yurtiçi ve yurtdışından yılların birikimi ve tecrübelerinin eseri olarak piyasaya henüz yeni çıkmış olan bu kitabın konularından bir bölümünü, bugün köşemize taşımış olmanın gururuyla, bilgiyi siz okuyucularımıza sunuyorum.
KARAYOLU TRAFİK VE SÜRÜŞ GÜVENLİĞİ KİTABI
UFUK KÜÇÜKALİ / AŞİR ALTINÖZ
             KARAYOLU TRAFİK VE SÜRÜŞ GÜVENLİĞİ KİTABI 
                          UFUK KÜÇÜKALİ / AŞİR AYDINÖZ
        NİHAİ AMACIMIZ TRAFİK KAZALARININ ÖNLEMEKTİR.

   Her yıl yurdumuzda meydana gelen trafik kazalarının analizleri yapılmaktadır. Trafik kazalarının sayısı, sebepleri, sonuçları ve kaza faktörlerinin kusur payları gibi, belirgin özellikleri özet olarak hazırlanmaktadır.
      Yapılan çalışma sonucunda, kazaların oluşunda sürücü, yaya ve yolcu olarak insan faktörü % 98,12 ( Bunun % 87,99 u Sürücü ) gibi çok büyük bir kusur payı ile birinci derecede sorumlu olduğu görülmüştür.
      Trafik kazalarının azaltılması, düzenli ve güvenli bir trafik ortamının sağlanması için insan faktörüne, Yol, Trafik ve Sürücü Güvenliği konusunda gerekli eğitimin verilmesi ve yetkililerce denetlenmesinin kaçınılmaz olduğu açıkça anlaşılmaktadır.
      Elinizde bulunan bu kitap, sürüş becerilerini kazanmış sürücülerin bile, okuması ve uygulaması gereken kaynak kitap olmuştur. Bu kitapta, trafik kurallarının dışında güvenli sürüşü ve bireysel trafik güvenliği konusunda gerekli bilgileri bulacağınızdan emin olabilirsiniz.
     Bununla beraber, trafik kurallarının üstünde güvenli sürüş kurallarını öğrenerek, ilk geçiş hakkını değil güvenli geçiş hakkını kullanan bilinçli sürücüler yetişmesini sağlamak amaçlanmıştır.
     ÖZEL DİREKSİYON DERSİ MANUEL VE OTOMATİK                  VİTESLİ ARAÇLARIMIZLA İSTANBUL ŞEHİRİÇİ                             TRAFİĞİNDE ARAÇ KULLANMA EĞİTİMİ
KKTC Ulaştırma Bakanı Atakan, trafik eğitimi için geldi / Karayolu Trafik ve Sürüş Güvenliği 
KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan ve Bakanlık Müsteşarı Kemal Bağzıbağlı,  Karayolları Yol Güvenliği, Araştırma ve Danışmanlık Proje görevlisi, Türkiye Trafik Kazalarını Önleme Derneği üyesi Çayırova’lı Aşır Altınöz ve Ufuk Küçükali’nin birlikte kaleme aldıkları ‘’Karayolu Trafik ve Sürüş Güvenliği’’ kitabı hakkında bilgi almak için dün Pendik-Kaynarca’daki bir sürüş akademisine geldi.
Sadece gazetemiz temsilcisinin bulunduğu toplantı yaklaşık olarak 2 saat boyunca kitap içeriğiyle ilgili Aşır Altınöz ve Ufuk Küçükali’den brifing alan KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan ve Bakanlık Müsteşarı Kemal Bağzıbağlı, KKTC’ndeki trafik kazalarının en aza indirilmesi için alınan tedbirlerin yeterli olmadığını ve konuya daha bilimsel yaklaşacaklarını belirterek, ‘Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde trafiğin akışını sağlamak için kavşaklara ve havalimanına 4 dilde tabelalar astıklarını ve bu uyarıları dağıttıkları broşürlerle desteklediklerini söyledi. Bakan Tolga Atakan, ‘’ bu noktalarda çok fazla sıkıntı yaşamıyoruz, ancak ülkeye turist olarak gelenlerden ziyade okuma veya çalışma maksadıyla Türkiye’den veya son dönemde Pakistan, Suriye ve Türkmenistan’dan çok sayıda çalışan gelmeye başladı. Bu gelenlerin 90 gün süresi var, bu 90 günden sonra ikametgâh ve çalışma izni aldığında kalış süreleri boyunca ehliyetlerini kullanabilecekleri bir yapı vardı, ama son 1 yıl içerisinde çok fazla sahte ehliyet kitlesi görülmeye başlandı. Biz bu konuda çalışma başlattık, Türkiye AB. Ülkeleri ve Norveç dışındaki ülke vatandaşlarının ehliyetlerini değiştirmemeye başlayıp sınava tabi tuttuk, diğerlerine de bir intibak eğitimi vermeye başladık. Diyelim ki okumaya geldin KKTC ehliyeti almak istiyorsun gel tamam intibak eğitimi verelim, bir refleks ölçelim, müfettişlerimizle bir tecrübe sürüşü yapalım ve buna göre bir şey belirleyelim diyoruz’’ şeklinde konuştu.
Karayolları Yol Güvenliği, Araştırma ve Danışmanlık Proje görevlisi, Türkiye Trafik Kazalarını Önleme Derneği üyesi Aşır Altınöz ve Ufuk Küçükali’nin, ‘’Güvenli Sürüş Stratejisi’’ başlıklı sunumlarının ardından KKTC’de de böylesine bir profesyonel sürüş eğitimlerinin yaratmakta fayda olacağını ifade eden KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, bunu özellikle minibüs ve otobüs sürücüleri gibi kamu taşımacılığı yapan sürücüler üzerinde uygulamak gerektiğini söyleyerek, ‘’ Gerek, turist taşımacılığı, gerek se öğrenci taşımacılığı oldukça yüksek, bu alanda görev yapan arkadaşlarımızın daha profesyonelce hareket etmeleri, bu yapıyı daha iyi özümsemeleri için orda bu yönde eğitim verecek bir tesisin de olması bizim için önemli, döndüğümüzde bu anlamda bir çalışma yapacağız’’ dedi.
‘’Karayolu Trafik ve Sürüş Güvenliği’’ isimli kitabın sürücüler için çok yararlı olacağına da değinen Bakan Tolga Atakan, Türkiye’deki mevkidaşına kitap ile ilgili bir önerisinin olup olmayacağı şeklindeki soruya ise, ‘’ Tabii ki, ilk görüşmemizde bu çalışmaları anlatacağız, zaten kısa bir zaman içerisinde bir Kıbrıs ziyareti planlıyorlar, bu ziyarette de bu çalışmalarımızın detaylarını kendilerine aktaracağım’’ dedi.
Ufuk Küçükali / Aşir Altınöz Karayolu Trafik ve Sürüş Güvenliği Kitabı Yazarları.
KADIKÖY GÖZTEPE NİDA SÜRÜCÜ KURSUMUZDAN
MANUEL VE OTOMATİK VİTESLİ OTOMOBİL VE MOTOSİKLET KULLANMA ÖZEL DİREKSİYON DERSİ ALABİLİRSİNİZ.
AYRICA KURS MERKEZİMİZDE HERGÜN SABAH 09:30 / 19:30 SAATLERİ ARASINDA BİREBİR TEORİK ÖZEL DERS ALABİLİRSİNİZ. 
RANDEVU ALMAK İÇİN : 0216 566 6667 HEMEN ARAYINIZ :) 
SOSYAL SOROMLULUK PROJELERİMİZ
NİDA SÜRÜCÜ KURSU / UFUK KÜÇÜKALİ
KARAYOLU TRAFİK VE SÜRÜŞ GÜVENLİĞİ UZMANI

29 EKİM İLKOKULU VE PERİHAN AKGÜN ANA OKULUNDA TRAFİK BİLİNCİ OLUŞTURMA SEMİNERLERİNDE ÖĞRENCİLERİLE BULUŞTUK.
Liste Başlık 3
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
Liste Başlık 1
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
Liste Başlık 2
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
Liste Başlık 3
Bu öğe hakkında insanlara bilgi verin. Bu öğeyi ilginç kılan nedir? Insanların yapmasını istediğiniz işlem için gerekli bilgileri verin.
ADRES
Nida Sürücü Kursu Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:122/2 Kat: 1 Daire: 2 Göztepe Kadıköy İstanbul
TELEFON
5323967068
E-POSTA
ukucukali@gmail.com